Finish

Wyróżnia nas doświadczenie w wykańczaniu tkanin. Zajmujemy się od wielu lat praniem produktów zabrudzanych na etapie produkcji, ich maglowaniem, etykietowaniem oraz pakowaniem. Gwarantujemy kompleksową obsługę w ramach usługi finish dla firm oraz przedsiębiorstw.

Własny transport i logistyka

Gotowe produkty pakujemy oraz etykietujemy. Zajmiemy się także ich bezpieczną oraz terminową wysyłką. Gwarantujemy sprawną i profesjonalną realizację wszystkich zleceń, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów w zakresie wykańczania materiałów oraz tkanin.

Nasze certyfikaty

Nasze doświadczenie i wysoką jakość usług wykańczających potwierdzają posiadane przez nas certyfikaty. Otrzymaliśmy dokumenty ISO 9001 & ISO 14001. U nas można liczyć na terminowy, profesjonalny oraz w pełni bezpieczny dla tkanin i materiałów finish.

Poznaj usługi TFP w ofercie wykańczania materiałów (finish)

Producentom konfekcji oraz tekstyliów oferujemy wykończenie materiałów. Świadczymy usługi od prania przemysłowego z dekatyzacją (usuwanie powstałych podczas produkcji i transportu wad i zabrudzeń, przez hartowanie materiałów zapewniające odporność na trudne warunki, jak woda czy temperatury) aż po prasowanie, metkowanie i spakowanie w gotowe do wysyłki produkty.

Zakres usługi

– Prasowanie – gwarantujemy usunięcie wszystkich zgnieceń i niedoskonałości mogących powstać w trakcie produkcji czy transportu przy zastosowaniu najlepszych maszyn maglujących.
– Składanie – przygotowujemy wszystkie produkty do dalszego transportu i sprzedaży za pomocą innowacyjnych metod.
– Metkowanie – oznaczamy gotowe tkaniny etykietami informującymi o składzie produktu oraz sposobie użytkowania, niezbędne dla klienta.
– Sortowanie i pakowanie – zajmiemy się ostatecznym przygotowaniem produktów do wysyłki, w pakowaniu korzystamy z różnych materiałów – od kartonów po worki foliowe.
– Własny transport – dzięki posiadanej przez nas flocie pojazdów dostawczych gwarantujemy dostarczenie gotowych, spakowanych produktów pod wskazany adres.

Występuje w branżach

Tekstylia i krawiectwo

Tekstylia i krawiectwo - TFP Żywiec - Pralnia Przemysłowa

Zajmujemy się praniem materiałów przeznaczonych do dalszej obróbki, pranie przemysłowe może być jednym z etapów wykończenia tekstyliów.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera