Magiel przemysłowy

Specjalizujemy się w maglu przemysłowym od bardzo wielu lat. Gwarantujemy nowoczesne i sprawdzone metody, dzięki którym materiały będą proste, bez żadnych zmarszczeń oraz zagięć. Maglujemy różnego rodzaju tkaniny oraz produkty, gwarantując ich bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu świeżości oraz kolorów.

Własny transport i logistyka

Wszystkie wyprasowane produkty pakujemy oraz dostarczamy pod wskazany adres. Gwarantujemy szybką i bezpieczną dostawą. Każde zlecenie realizujemy w terminie, oferując również szereg dodatkowych usług, jak pranie, wykańczanie czy serwis odzieży roboczej.

Nasze certyfikaty​

Posiadamy certyfikaty jakości ISO 9001 & ISO 14001, które są gwarancją oraz potwierdzeniem wysokiej jakości naszych usług maglu przemysłowego. Dzięki temu można nam zaufać. Produkty poddane maglowaniu będą wyprasowane bezpieczne, szybko i efektywnie.

Poznaj usługi magla przemysłowego TFP

Prasowanie to jeden z najważniejszych elementów wykończenia procesu prania i odświeżania. W naszej ofercie mamy usługę maglowania przemysłowego kierowaną zarówno do firm, hoteli, ośrodków wypoczynków, jak i restauracji i sal weselnych. Stosujemy nowoczesne metody maglowania. Dzięki temu wszystkie maglowane materiały zachowują świeżość i gładkość. Nie mną się w trakcie pakowania, sortowania oraz transportu.

Zakres usług

– Pranie bielizny hotelowej – pozbędziemy się trudnych plam z pościeli, obrusów i szlafroków. Odświeżymy materiały, dbając o ich trwałość oraz kolor.
– Maglowanie – wszystkie dostarczone do nas produkty prasujemy. Za pomocą innowacyjnych urządzeń zapewniamy dłuższą świeżość i gładkość pościelom, obrusom, szlafrokom czy odzieży służbowej.
– Własny transport – gotowe produkty, wyprane oraz wyprasowane, możemy dostarczyć pod wskazany nam adres. Dostawa będzie w pełni bezpieczna, szybka i profesjonalna.

Występuje w branżach

Tekstylia i krawiectwo

Tekstylia i krawiectwo - TFP Żywiec - Pralnia Przemysłowa

Zajmujemy się praniem materiałów przeznaczonych do dalszej obróbki, pranie przemysłowe może być jednym z etapów wykończenia tekstyliów.

Produkcja i przemysł

TFP Żywiec - Pralnia przemysłowa

Stosowanie nowatorskich metod prania i czyszczenia pozwala na usunięcie najtrudniejszych zabrudzeń i plam, powstałych na skutek pracy w trudnym środowisku.

Hotelarstwo i noclegi

Hotelarstwo i noclegi - TFP Żywiec - Pralnia Przemysłowa

Pierzemy bieliznę hotelową, w tym pościele, obrusy, serwetki oraz odzież służbową obsługi, gwarantując bezpieczeństwo tkanin i usunięcie trudnych plam.

Sale weselne i gastronomia

TFP Żywiec - Pralnia przemysłowa

Czyścimy najtrudniejsze zabrudzenia z obrusów, fartuchów, serwetek i odzieży obsługi, tak by pozostały śnieżnobiałe, eleganckie i czyste.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera