TFP Żywiec - Pralnia przemysłowa - Sale weselne i gastronomia

Sale weselne i gastronomia

Organizatorzy przyjęć i restauratorzy doskonale wiedzą, jak wielką wagę ich klienci przywiązują do najdrobniejszych szczegółów. Pomożemy zadbać, by obrusy na stołach i odzież służbowa pracowników sal weselnych, oraz restauracji były zawsze świeże, czyste i eleganckie. Oferujemy pranie oraz maglowanie przemysłowe, a także czyszczenie ubrań roboczych.

Korzystamy z najlepszych maszyn do prania i maglowania, stosujemy tylko sprawdzone, bezpieczne środki piorące. Dbamy o to, by prana konfekcja restauracyjna i odzież służbowa nie straciły nic ze swoich fasonów, kolorów oraz elegancji. Przy tym wszystkie zlecenia realizujemy terminowo, oferując indywidualne podejście do każdego klienta.

Przy praniu konfekcji restauracyjnej oraz odzieży służbowej stawiamy na bezpieczeństwo czyszczonych materiałów. Korzystamy z najlepszej jakości środków piorących, mamy renomowane maszyny włoskiej produkcji. Dbamy, by obrusy, fartuchy, serwetki oraz pozostałe materiały zachowały kolor, trwałość oraz swoje właściwości.

Zapewniamy, że usuniemy najtrudniejsze zabrudzenia i plamy, jednocześnie nie niszcząc konfekcji. Wszystkie materiały poddamy także maglowaniu, by odzyskały świeżość i blask. Usuniemy zgniecenia oraz zmarszczki. Gotowe produkty spakujemy i bezpiecznie oraz szybko przetransportujemy do restauracji lub na salę weselną. Dzięki naszej flocie pojazdów wszystko będzie na czas, przed przyjęciem i przyjazdem gości.

Nasi pracownicy chętnie pomogą na każdym etapie realizacji zlecenia. Odpowiedzą na wszystkie pytania, zasugerują najlepsze i najbardziej dopasowane do danego zlecenia rozwiązania. Wiemy, że jakość ma iść w parze z terminowością i to z naszej strony jesteśmy w stanie zagwarantować.

TFP Żywiec - Pralnia przemysłowa

Doświadczenie

Od prawie 30 lat zajmujemy się praniem i maglowaniem. Opracowaliśmy własne metody czyszczenia i odświeżenia, zachowując bezpieczeństwo i jakość tkanin.

TFP Żywiec - Pralnia przemysłowa

Transport

Posiadamy flotę własnych pojazdów dostawczych. Zapewniamy dowiezienie wypranych i wyprasowanych produktów pod wskazany adres.

TFP Żywiec - Pralnia przemysłowa

ISO 9001 & ISO 14001 & GOTS

Posiadamy certyfikaty potwierdzające najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i terminowość.

TFP Żywiec - Pralnia przemysłowa

Innowacyjność

Korzystamy z najnowocześniejszych maszyn włoskiej produkcji, wykorzystujemy renomowane środki piorące. Stawiamy na ciągły rozwój naszej oferty i usług.

Poznaj usługi TFP w branży weselnej i gastronomicznej

Specjalizujemy się w praniu wodnym oraz enzymatycznym. Wyczyścimy najtrudniejsze zabrudzenia oraz plamy z żywności powstałe na obrusach czy fartuchach. Gwarantujemy, że prana konfekcja nie straci na jakości. Korzystajmy z najlepszej jakości środków piorących, które nie niszczą tekstyliów, a zapewniają czystość i świeżość na długo.

Więcej

Gotowe, wyprane materiały poddajemy maglowaniu. Dzięki temu obrusy, fartuchy oraz stroje robocze pracowników będą się idealnie prezentować. Pozbędziemy się wszelkich zagnieceń, fałd i zmarszczek. Cała restauracyjna konfekcja będzie odświeżona oraz gładka. Korzystamy z najlepszych maszyn do maglowania, które nie niszczą tekstyliów.

Więcej

Zadbamy, by pracownicy sal weselnych, przejściowych oraz restauracji byli prawdziwą wizytówką swoich lokali. Całą odzież roboczą poddamy czyszczeniu za pomocą prania oraz maglowania przemysłowego. Dzięki temu usuniemy najtrudniejsze plamy, np. z jedzenia czy picia oraz odświeżymy ubrania, pozbywając się zgnieceń i fałd.

Więcej

Pozostałe usługi TFP w innych branżach

Finish

TFP Żywiec - Pralnia przemysłowa

Producentom konfekcji oraz tekstyliów oferujemy wykończenie materiałów. Dzięki różnorodności naszych usług możemy zagwarantować kompleksowy finish.

Metkowanie
Tagowanie

Metkowanie, Tagowanie - TFP Żywiec - Pralnia Przemysłowa

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii w naszej ofercie mogliśmy wprowadzić usługę elektronicznego tagowania wykończonych produktów – konfekcji, tkanin i tekstyliów.

Leasing
Bielizny Hotelowej

Leasing Bielizny Hotelowej - TFP Żywiec - Pralnia Przemysłowa

By zagwarantować pościele, ręczniki i szlafroki na najwyższym poziomie, warto skorzystać z naszej oferty. Wypożyczamy bieliznę hotelową – elegancką, ekskluzywną, z materiałów najlepszej jakości.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera