Co można Maglowac

Co można maglować?

Maglowanie przemysłowe to doskonała alternatywa dla prasowania tradycyjnego. Z tego typu usług korzystają głównie duże firmy. Są to m.in. hotele, restauracje, sale weselne oraz obiekty wypoczynkowe. Dzisiaj odpowiadamy na pytanie, co można maglować?

Co można maglować w maglu przemysłowym?

Usługi maglowania rekomendowane są szczególnie w przypadku tkanin wielkoformatowych. Magiel przemysłowy znajdzie zastosowanie dla m.in.:
  • obrusów (w tym lnianych),
  • zasłon,
  • bielizny pościelowej (poszewek, prześcieradeł, narzut),
Do maglowania można oddać niemal wszystkie rodzaje materiałów tekstylnych. Profesjonalne maglownice to sprzęty wyposażone w system regulacji temperatury. Dzięki temu klienci nie muszą obawiać się o ewentualne uszkodzenia termiczne. Nawet w przypadku delikatniejszych tkanin.

Magiel to urządzenie do prasowania przy użyciu regulowanej temperatury , systemu walców oraz użyciu siły nacisku daje efekt prasowania bez załamań i zagnieceń nawet bardzo dużych powierzchni tkanin.

Najczęściej klientami pralni przemysłowej są restauracje, hotele, szpitale i obiekty wypoczynkowe. Z tego typu usług korzystają także zakłady przemysłowe.

Jakie zalety ma magiel przemysłowy?

Magiel przemysłowy to zaawansowany technicznie sprzęt. Największym atutem urządzenia jest wydajność oraz wodo- i energooszczędność. Ponadto jest on bezpieczny i wygodny w użytkowaniu.

Zapraszamy do kontaktuchętnie pomożemy w wybraniu usług dopasowanych do Twoich potrzeb.

Najnowsze publikacje

Jak wygląda maglowanie pościeli?

Czysta, wyprasowana i świeża pościel to wizytówka każdego hotelu czy pensjonatu. Goście bardzo zwracają uwagę na takie szczegóły. Warto więc...