TFP Jak wygląda maglowanie pościeli

Jak wygląda maglowanie pościeli?

Czysta, wyprasowana i świeża pościel to wizytówka każdego hotelu czy pensjonatu. Goście bardzo zwracają uwagę na takie szczegóły. Warto więc zadbać, by bielizna pościelowa nie pozostawia nic do życzenia. W tym może pomóc jedna z usług oferowanych przez pralnie pościelowe. Podpowiadamy, jak wygląda maglowanie pościeli. Wiadomo, że ręczne prasowanie takiej liczby poszewek na kołdry i poduszki, prześcieradeł, a nawet szlafroków nie wchodzi w grę. Jest to zbyt czasochłonne. Lepiej więc zlecić taką usługę profesjonalistom.

Jak wyglądania maglowanie pościeli krok po kroku?

Magiel ma długą tradycję. Powstał już w XIX wieku. Do całkiem niedawna z jego usług korzystały całe rodziny. Jak to działa? To bardzo proste! Magiel to dwa rozgrzane walce, które się odpowiednio rozgrzewa. Między nie wkłada się np. pościel czy inne materiały. Są one dociskane przez walce i prasowane. Dzięki temu maglowane produkty są bardzo gładkie, bez żadnych zgnieceń, zaprasowań. Idealnie się prezentują, pachną świeżością. Aby maglowanie przyniosło jak najlepsze efekty, stosuje się też specjalne detergenty, nieszkodliwe dla materiałów.

Dlaczego warto maglować pościele?

To, jak wygląda maglowanie pościeli to jedno. Znacznie ważniejsze jest, dlaczego warto je stosować. Przede wszystkim — wyprasowana pościel wygląda zupełnie inaczej. Prezentuje się świeżo i elegancko. Po drugie, maglowanie gwarantuje pozbycie się wszelkich bakterii, alergenów czy drobnoustrojów. Tego nie da się osiągnąć na własną rękę! Prasowanie zajmuje wiele czasu — oddanie produktów do magla tylko kilka chwil. Zwłaszcza że profesjonalne pralnie oferują usługę dowożenia gotowych materiałów pod wskazany adres.

Zapraszamy do kontaktuchętnie pomożemy w wybraniu usług dopasowanych do Twoich potrzeb.

Najnowsze publikacje

Jak wygląda maglowanie pościeli?

Czysta, wyprasowana i świeża pościel to wizytówka każdego hotelu czy pensjonatu. Goście bardzo zwracają uwagę na takie szczegóły. Warto więc...