Na czym polega leasing pościeli w hotelu TFP

Na czym polega leasing pościeli w hotelu?

Rental pościeli hotelowej to sposób na rozłożenie kosztów. Zakup tekstyliów do wyposażenia obiektu hotelowego to dość duży wydatek finansowy. Na czym polega leasing pościeli w hotelu? Z jego pomocą zyskujemy pewność, że obiekt będzie zawsze przygotowany na wizytę gości. Poniżej przedstawiamy najważniejsze zalety tej usługi.

Na czym polega leasing pościeli w hotelu?

Leasing pościeli w hotelu to sposób na uniknięcie dużych nakładów inwestycyjnych. Obiekt nie musi kupować tekstyliów niezbędnych do jego funkcjonowania. Usługa ta polega na przekazaniu w użytkowanie pościeli, ręczników oraz szlafroków. Obejmuje również obsługę logistyczną.

To sposób na oszczędność pieniędzy oraz czasu. Pralnia zajmuje się transportów brudnych tekstyliów oraz dostarczeniem czystych. Koszt usługi uwzględnia faktyczne używanie pościeli hotelowej i ręczników. Obiekt płaci wyłącznie za asortyment, który w danej chwili jest wykorzystany. To z pewnością idealne rozwiązanie dla hoteli, w których okresowo jest mniej gości.

Dodatkową zaletą leasingu pościeli jest oszczędność miejsca do magazynowania. Ponadto hotel nigdy nie będzie miał problemu z dostępem do czystej pościeli. Nawet gdy dojdzie do niespodziewanego pełnego obłożenia.

Pościel hotelowa trafi do Ciebie czysta, bez plam. Ponadto zadbamy, aby była wyprasowana. Czyli w pełni gotowa do użycia.

Leasing pościeli hotelowej to komfortowe rozwiązanie. Kierowane jest do obiektów, które rozpoczynają swoją działalność. Chętnie korzystają z niego hotele funkcjonujące już od dawna na rynku. 

 

Zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy w wybraniu usług dopasowanych do Twoich potrzeb.

Najnowsze publikacje

Jak wygląda maglowanie pościeli?

Czysta, wyprasowana i świeża pościel to wizytówka każdego hotelu czy pensjonatu. Goście bardzo zwracają uwagę na takie szczegóły. Warto więc...