Pranie oraz impregnacja odzieży technicznej oraz sprzętu outdoor za pomocą Nikwax

Pranie oraz impregnacja odzieży technicznej oraz sprzętu outdoor za pomocą Nikwax

Pralnie idą z duchem czasu. W czyszczeniu odzieży cały czas korzysta się z coraz nowocześniejszych metod. Do takich z pewnością należy pranie oraz impregnacja odzieży technicznej oraz sprzętu outdoor za pomocą Nikwax. Podpowiadamy, na czym polega.

Wiadomo, że nie wszystko można wrzucić do pralki, nastawić program i wyjąć jak nowe. Odzież techniczna czy sprzęt outdoorowy wyprany w ten sposób może się zniszczyć. Dlatego lepiej oddać je do pralni. Ta korzysta z nowoczesnych rozwiązań.

Pranie odzieży technicznej — jakich produktów używa pralnia?

W pralni ubrania tego typu zostaną oczyszczone za pomocą wysokiej jakości produktów do czyszczenia. Są to artykuły marki Holmenkol oraz Nikwax. Wypranie odzieży przy zastosowaniu tych produktów sprawia, że będą one dłużej trwałe.

Tego rodzaju środki nie niszczą ubrań. Pozwalają na zachowania ich właściwości. Odzież techniczna będzie więc nadal nieprzemakalna i bezpieczna w użyciu. Producenci gwarantuje ich skuteczność. Potwierdza także, że środki do prania odzieży technicznej są ekologiczne.

Impregnacja odzieży technicznej — co zapewniają produkty Holmenkol oraz Nikwax ?

Impregnacja polega na zabezpieczeniu nieprzemakalnych właściwości ubrań. To konieczne w przypadku odzieży roboczej. Tym charakteryzować muszą się też wszelkie sprzęty outdoorowe i ubrania sportowe.

Dzięki zastosowaniu produktów Holmenkol lub Nikwax warstwa hydrofobowa odzieży nie zostanie uszkodzona, a dodatkowo wzmocniona. Środki te są w pełni bezpieczne dla ubrań. Zostały zaprojektowane tak, by tworzyć wodoodporną powłokę na pojedynczych włóknach.

Zapraszamy do kontaktuchętnie pomożemy w wybraniu usług dopasowanych do Twoich potrzeb.

Najnowsze publikacje

Jak wygląda maglowanie pościeli?

Czysta, wyprasowana i świeża pościel to wizytówka każdego hotelu czy pensjonatu. Goście bardzo zwracają uwagę na takie szczegóły. Warto więc...