Elektroniczne tagowanie

Ciągle się rozwijamy i rozszerzamy naszą ofertę. Dzięki temu możemy odpowiadać na potrzeby naszych klientów, oferując między innymi elektroniczne tagowanie. Oznaczamy materiały i tkaniny, etykietując je za pomocą nowoczesnych chipów, szybko i bezdotykowo.

Własny transport i logistyka

Zapewniamy nie tylko sprawną realizację zlecenia, ale i szybką, w pełni bezpieczną dostawę otagowanych materiałów pod wskazany adres. Produkty są dostarczane przez doświadczonych kierowców, obsługujących nowoczesną flotę pojazdów.

Nasze certyfikaty

Usługa tagowania elektronicznego jest nie tylko bezpieczna, ale i wysokiej jakości. Zapewniają o tym posiadane przez naszą pralnię certyfikaty ISO 9001 & ISO 14001. Gwarantujemy rzetelność, terminowość oraz nowoczesne techniki budzące uznanie u klientów z różnych branż.

Poznaj usługi tagowania w TFP

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii w naszej ofercie mogliśmy wprowadzić usługę elektronicznego tagowania wykończonych produktów – konfekcji, tkanin i tekstyliów. Dokonywane jest to za pomocą obsługi bezdotykowej – chip przytwierdzany jest do materiału. Zawiera niezbędne informacje, do wyboru są różne średnice.

Zakres usług

– Elektroniczne oznakowanie za pomocą chipa – przyczepiane do wyrobów tekstylnych i materiałów chipy są odporne na działanie wody i temperatur. Zastosowanie tej innowacyjnej technologii pozwala na szybką identyfikację produktów. Daje to także możliwość sczytywania danych z większej liczby sztuk produktów.

Występuje w branżach

Produkcja i przemysł

TFP Żywiec - Pralnia przemysłowa

Stosowanie nowatorskich metod prania i czyszczenia pozwala na usunięcie najtrudniejszych zabrudzeń i plam, powstałych na skutek pracy w trudnym środowisku.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera