Impregnacja i Czyszczenie

Ubrania turystyczne i sportowe, które czyścimy i zabezpieczamy przed utratą właściwości (takich jak odporność na wodę, zimno i wiatr) nie będą zniszczone ani wyblakłe. Dbamy o to dzięki współpracy z firmą Nikwax, która oferuje najlepsze, bezpieczne i bardzo wydajne środki do impregnacji.

Własny transport i logistyka

Oferujemy Państwu nie tylko sprawną realizację zlecenia, ale również dostawę produktów pod wskazany adres. Dostawa jest w pełni bezpieczna i szybka. Produkty są dostarczane przez doświadczonych kierowców, obsługujących nowoczesną flotę pojazdów.

Nasze certyfikaty

Nasza firma gwarantuje wysoką jakość wykonywanych przez nas usług. Potwierdzają to nasze certyfikaty jakości ISO 9001 & ISO 14001. Produkty poddane impregnacji i czyszczeniu nie będą zniszczone ani wyblakłe ponieważ używamy bezpiecznych i wydajnych środków do czyszczenia.

Poznaj usługi TFP w ofercie impregnacja i czyszczenie

Odzież, która pozwala uprawiać sporty o każdej porze roku, a także cieszyć się aktywnością w górach nawet zimą to wymagająca sprawa. W większości są to specjalistyczne materiały, chroniące przed deszczem, śniegiem i zimnem.

Nie można więc prać ich w normalnej pralce – mogą przez to stracić swoje właściwości. To duże ryzyko – tym bardziej, że tego typu produkty są zwykle bardzo drogie i w zamyśle mają służyć na lata. W naszej pralni przemysłowej zajmujemy się czyszczeniem oraz impregnacją takich właśnie ubrań.

Gwarantujemy właściwą ochronę materiałów odpornych na wodę i zimno. Dbamy, by w procesie czyszczenia nie straciły swojej funkcjonalności, ale także by zachowały swój kolor i krój. Korzystamy tylko z najlepszej jakości, sprowadzonych produktów dostarczanych przez firmę Nikwax.

Zastosowanie takich produktów pozwala usunąć wszelkie zabrudzenia, a przy okazji przedłużyć żywotność materiałów wodoodpornych, typowych dla odzieży outdoorowej – górskiej, turystycznej czy produkowanej z myślą o motocyklistach. Czyszczenie i impregnacja w naszej pralni nie zmienia wodoodpornych i oddychających właściwości odzieży i nie wpływa na jej wygląd zewnętrzny.

Zakres usługi

Pranie oraz impregnacja odzieży technicznej z membranami (typu gore-tex, eVent, sympatex).
Pranie odzieży termoaktywnej oraz odzieży z wypełnieniem puchowym i typu softshell.
Czyszczenie ubrań motocyklowych.
Szeroki wybór środków czyszczących i impregnatów do namiotów oraz markiz.

Występuje w branżach

Tekstylia i krawiectwo

Tekstylia i krawiectwo - TFP Żywiec - Pralnia Przemysłowa

Zajmujemy się praniem materiałów przeznaczonych do dalszej obróbki, pranie przemysłowe może być jednym z etapów wykończenia tekstyliów.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera