Leasing bielizny hotelowej

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na słuchanie potrzeb naszych klientów i wprowadzanie nowych usług. Jedną z nich jest wypożyczanie bielizny hotelowej. Dzięki takiej usłudze można zaoszczędzić na zakupie pościeli, ręczników i szlafroków dla gości, stawiając na leasingowane produkty najlepszej jakości.

Własny transport i logistyka

Wypożyczoną bieliznę hotelową dowieziemy pod wskazany adres do obiektu. Zapewnimy jej bezpieczny i szybki transport, bez obaw o zabrudzenie czy pogniecenie się w czasie pakowania i dostawy. Dzięki temu świeżą i czystą pościel dla gości otrzyma się zawsze na czas.

Nasze certyfikaty

Znamy się na czyszczeniu oraz maglowaniu pościeli hotelowej. Wysoką jakość wypożyczanych przez nas materiałów gwarantują otrzymane przez nas certyfikaty ISO 9001 & ISO 14001. Dajemy pewność, że nasze usługi są realizowane w profesjonalny oraz bezpieczny sposób.

Poznaj usługi leasingu bielizny hotelowej TFP

Bielizna hotelowa zawsze musi być czysta, wyprasowana, odświeżona, bez żadnych zabrudzeń, zniszczeń i plam. By zagwarantować pościele, ręczniki i szlafroki na najwyższym poziomie, warto skorzystać z naszej oferty. Wypożyczamy bieliznę hotelową – elegancką, ekskluzywną, z materiałów najlepszej jakości. W ofercie wypożyczenia zapewniamy także czyszczenie, maglowanie oraz dostarczenie bielizny do hotelu czy pensjonatu.

Zakres usług

– Wynajem pościeli – oferujemy produkty bardzo dobrej jakości. Są to pościele, ręczniki oraz szlafroki wykonane z najlepszych i najtrwalszych materiałów, bezpieczne w użyciu i bardzo eleganckie.
– Własny transport – leasingowe produkty możemy dostarczyć pod wskazany adres. Po serwisie i czyszczeniu bielizny hotelowej oferujemy również transport do hotelu czy ośrodka noclegowego.

Występuje w branżach

Hotelarstwo i noclegi

Hotelarstwo i noclegi - TFP Żywiec - Pralnia Przemysłowa

Pierzemy bieliznę hotelową, w tym pościele, obrusy, serwetki oraz odzież służbową obsługi, gwarantując bezpieczeństwo tkanin i usunięcie trudnych plam.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera