TFP Żywiec - Pralnia przemysłowa - Tekstylia i krawiectwo

Tekstylia i krawiectwo

Oferujemy szeroki zakres usług dla producentów tekstyliów oraz firm krawieckich. Specjalizujemy się w praniu przemysłowym oraz maglowaniu materiałów różnego typu – od jeansu, przez bawełnę, wiskozę aż po sztuczne tekstylia. Nasza firma świadczy także usługę finish, czyli wykańczania produktów – od prania, przez dekatyzację i maglowanie aż po spakowanie i wysyłkę.

Zapewniamy najwyższą jakość. Dbamy o sprawne, terminowe i dokładne wykonanie naszych usług dla branży tekstylnej oraz krawieckiej. Chętnie pomożemy w dobraniu odpowiednich usług i podpowiemy, na co się zdecydować.

Specjalizujemy się w usługach dedykowanych dla branży tekstylnej i krawieckiej. Gwarantujemy dbałość o materiały i gotowe produkty. Za pomocą czyszczenia przemysłowego pozbędziemy się zabrudzeń, które mogły pojawić się na etapie produkcji. Gotowe produkty poddamy maglowaniu, by zapewnić ich świeżość oraz trwałość. Zajmiemy się także otagowaniem materiałów oraz ich spakowaniem.

Chętnie pomożemy w dopasowaniu rodzaju usługi do indywidualnych potrzeb. Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania i sugestie. Gwarantujemy pełen profesjonalizm. Blisko 30 lat doświadczenia pomogło nam znaleźć i opracować nowatorskie rozwiązania oraz kreatywne metody. Współpraca z wieloma firmami oraz przedsiębiorstwami z branży krawieckiej oraz tekstylnej zaowocowała sprawdzonymi technikami czyszczenia, maglowania i wykańczania różnego rodzaju konfekcji. Pierzemy każdy rodzaj materiału. Nie ma dla nas zleceń zbyt trudnych, zabrudzeń zbyt skomplikowanych do usunięcia. Poradzimy sobie z każdym problemem szybko, sprawnie i w pełni fachowo.

TFP Żywiec - Pralnia przemysłowa

Doświadczenie

Od prawie 30 lat zajmujemy się praniem i maglowaniem. Opracowaliśmy własne metody czyszczenia i odświeżenia, zachowując bezpieczeństwo i jakość tkanin.

TFP Żywiec - Pralnia przemysłowa

Transport

Posiadamy flotę własnych pojazdów dostawczych. Zapewniamy dowiezienie wypranych i wyprasowanych produktów pod wskazany adres.

TFP Żywiec - Pralnia przemysłowa

ISO 9001 & ISO 14001 & GOTS

Posiadamy certyfikaty potwierdzające najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i terminowość.

TFP Żywiec - Pralnia przemysłowa

Innowacyjność

Korzystamy z najnowocześniejszych maszyn włoskiej produkcji, wykorzystujemy renomowane środki piorące. Stawiamy na ciągły rozwój naszej oferty i usług.

Poznaj usługi TFP w branży tekstylnej i krawieckiej

Pranie przemysłowe to usługa, na którą zapotrzebowanie jest zawsze. Każde ubranie – od spodni po T-shirty – musi zostać odświeżone i wyprane przed trafieniem do klienta. Mając to na uwadze, oferujemy szeroki zakres usług prania przemysłowego. Nasze usługi kierujemy dla branż zajmujących się krawiectwem oraz produkcją tekstyliów.

Więcej

Zajmujemy się prasowaniem gotowych, wypranych tekstyliów. Gwarantujemy precyzyjne pozbycie się zgnieceń, fałd oraz zmarszczeń. Maglowanie świadczymy przy wykorzystaniu najlepszych, renomowanych maszyn włoskiej produkcji. Dzięki temu wszystkie materiały będą gotowe do spakowania oraz wysyłki.

Więcej

Oferujemy także usługę wykończenia materiałów, czyli ostatni etap produkcji. Wyczyścimy tekstylia z zabrudzeń powstałych w czasie krojenia oraz transportu. Poddamy je maglowaniu przemysłowemu, a także spakujemy materiały w produkty gotowe do wysyłki. Posiadamy własną flotę samochodów, dzięki czemu możemy przetransportować produkty.

Więcej

Specjalizujemy się w czyszczeniu odzieży wymagającej właściwego podejścia – termoaktywnej, puchowej, motocyklowej, typu softshell czy z membranami. Zajmujemy się zarówno praniem, jak i impregnowaniem tego typu materiałów. Oferujemy również szereg najlepszej jakości produktów do czyszczenia i pielęgnacji odzieży i sprzętu turystycznego NIKWAX.

Więcej

Pozostałe usługi TFP w innych branżach

Serwis
Odzieży Roboczej

TFP Żywiec - Pralnia przemysłowa

W naszej pralni oferujemy usługę serwisu odzież roboczej. Zajmujemy się wyczyszczeniem ubrań, pozbyciem się nawet najtrudniejszych plam. Jednocześnie dbamy o to, by odzież jak najdłużej zachowała świeżość i trwałość.

Elektroniczne tagowanie

TFP Żywiec - Pralnia przemysłowa

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii w naszej ofercie mogliśmy wprowadzić usługę elektronicznego tagowania wykończonych produktów – konfekcji, tkanin i tekstyliów.

Leasing
Bielizny Hotelowej

TFP Żywiec - Pralnia przemysłowa

By zagwarantować pościele, ręczniki i szlafroki na najwyższym poziomie, warto skorzystać z naszej oferty. Wypożyczamy bieliznę hotelową – elegancką, ekskluzywną, z materiałów najlepszej jakości.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera