Serwis odzieży roboczej

Znamy się na czyszczeniu odzieży roboczej od 26 lat. Zapewniamy wyczyszczenie najtrudniejszych plam i zabrudzeń. Odświeżymy ubrania pracowników, przywrócimy im świeżość, gładkość oraz blask. Gwarantujemy pranie oraz maglowanie przemysłowe w sposób bezpieczny dla tkanin.

Własny transport i logistyka

Wypraną oraz wyprasowaną odzież roboczą dostarczymy do firmy lub przedsiębiorstwa. Zapewniamy bezpieczny dla materiałów transportów, gwarantując dowiezienie ubrań nadal czystych, bez zabrudzeń oraz zgnieceń. Wszystkie dostawy realizujemy szybko oraz sprawnie.

Nasze certyfikaty

Gwarancję wysokiej jakości serwisu odzieży roboczej potwierdzają certyfikaty jakości ISO 9001 & ISO 14001, które otrzymała nasza pralnia. Świadczymy nasze usługi rzetelnie oraz terminowo.

Poznaj usługi serwisu odzieży roboczej TFP

Odzież robocza narażona jest na działanie w trudnych warunkach. Praca na produkcji, kontakt z żywnością, substancjami chemicznymi i łatwo powodującymi zabrudzenia sprawiają, że tego typu ubrania trzeba o wiele częściej poddawać gruntownemu czyszczeniu. Zajmujemy się wyczyszczeniem ubrań, pozbyciem się nawet najtrudniejszych plam. Jednocześnie dbamy o to, by odzież jak najdłużej zachowała świeżość i trwałość.

Zakres usług

– Naprawa – praca w trudnych warunkach i narażenie na kontakt z różnymi substancjami sprawia, że odzież robocza czasem wymaga specjalistycznej naprawy. Gwarantujemy usunięcie powstałych szkód.
– Pranie –
dzięki nowoczesnym metodom prania przemysłowego (wodnego, dekatyzacji, enzymowego) usuwamy najbardziej skomplikowane zabrudzenia i przywracamy odzieży roboczej świeżość i blask.
– Odplamianie
– podczas pracy w fabryce, na produkcji, w kuchni oraz w wielu innych miejscach powstają plamy trudne do wywabienia — ale nie dla nas. Pozbędziemy się wszystkich zabrudzeń, nie niszcząc ubrań.
– Składanie i sortowanie
– wypraną i odświeżoną odzież składamy, sortujemy oraz pakujemy. Dzięki temu nic nie zostanie pomylone ani zagubione w transporcie, a ubrania zachowają czystość i świeżość.
– Własny transport
– oferujemy dostarczenie wypranych, odświeżonych i naprawionych ubrań służbowych pod wskazany adres. Gwarantujemy bezpieczną i szybką dostawę.

Występuje w branżach

Produkcja i przemysł

TFP Żywiec - Pralnia przemysłowa

Stosowanie nowatorskich metod prania i czyszczenia pozwala na usunięcie najtrudniejszych zabrudzeń i plam, powstałych na skutek pracy w trudnym środowisku.

Hotelarstwo i noclegi

Hotelarstwo i noclegi - TFP Żywiec - Pralnia Przemysłowa

Pierzemy bieliznę hotelową, w tym pościele, obrusy, serwetki oraz odzież służbową obsługi, gwarantując bezpieczeństwo tkanin i usunięcie trudnych plam.

Sale weselne i gastronomia

TFP Żywiec - Pralnia przemysłowa

Czyścimy najtrudniejsze zabrudzenia z obrusów, fartuchów, serwetek i odzieży obsługi, tak by pozostały śnieżnobiałe, eleganckie i czyste.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera