TFP blisko 30 lat doświadczenia!

Pierzemy dla Was od 26 lat.
Zajmujemy się nie tylko praniem, ale i prasowaniem, metkowaniem, serwisem odzieży oraz leasingiem bielizny hotelowej.

O firmie

Nasza firma istnieje na rynku od 1995 roku. Specjalizujemy się w uszlachetnianiu wyrobów gotowych. Pierzemy, prasujemy różnego rodzaju tkaniny, tekstylia, w tym pościele, obrusy czy odzież roboczą. Dotarliśmy do setek klientów z branży hotelarskiej, gastronomicznej i usługowej.

Zajmujemy się także pakowaniem, metkowaniem i tagowaniem gotowych konfekcji. Wśród naszych wielu usług mamy również leasing bielizny hotelowej oraz serwis odzieży roboczej. Oferujemy także usługę finish, czyli wykańczania wyrobów. Od czyszczenia, przez prasowanie, aż po metkowanie i pakowanie.

od 1995

obecna na polskim rynku

top 10

największych polskich pralni

1,5
tys. m2

hal i magazynów produkcyjnych

20
mld

wypranych ubrań i tekstyliów

ponad
300

klientów polskich i zagranicznych

Wizja i wartości

Stawiamy na ciągły rozwój. Stale ulepszamy nasze technologie i rozbudowujemy ofertę. Chcemy zagwarantować kompleksowe usługi z zakresu prania, dekatyzacji, prasowania czy pakowania. Dbamy o najwyższą jakość. Korzystamy z renomowanych maszyn i środków piorących. Zaczynaliśmy jako niewielka pralnia przemysłowa, by przez 26 lat rozwinąć się do firmy świadczącej szereg usług z zakresu uszlachetniania tekstyliów.

Naszą ofertę kierujemy do klientów biznesowych — firm krawieckich, producentów tekstyliów i odzieży oraz hoteli, ośrodków wypoczynkowych, pensjonatów, restauracji, sal weselnych. Z naszych usług mogą skorzystać także przedsiębiorcy szukający serwisów odzieży roboczej.

Historia

Nasza firma powstała w styczniu 1995 roku. Zaledwie kilka miesięcy później – w maju tego samego roku – wykonaliśmy pierwsze pranie. Przez kilka pierwszych lat prężnie rozwijaliśmy TFP, co poskutkowało rozbudową pralni o kolejną halę. W 2005 r. i 2006 r. zostaliśmy nagrodzeni przez Puls Biznesu Gazelą Biznesu dla najbardziej dynamicznie rozwijającej się firmy. W lutym 2006 roku odnotowaliśmy rekord wysłanych asortymentów, który wyniósł aż 330 tysięcy. Rok później rozszerzyliśmy naszą ofertę o pranie hotelowe.

Mimo wielu doświadczeń i sukcesów na koncie nie przestajemy się rozwijać. Wciąż wprowadzamy nowe rozwiązania, stosujemy nowatorskie technologie i wzbogacamy naszą ofertę.

Zarząd

Imię i nazwisko
Prezes zarządu

Imię i nazwisko
Członek zarządu

Imię i nazwisko
Członek zarządu

Certyfikaty

Stawiamy nie tylko na szeroką ofertę naszych usług, ale i na wysoką jakość. Posiadamy zgrany i doświadczony zespół pracowników, który zapewnia dokładną i terminową realizację zleceń. Nowoczesny park maszyn gwarantuje obsługę najwyższej jakości. Każdorazowo dostosowujemy naszą ofertę do oczekiwań naszych klientów. Potwierdzają to posiadane przez nas certyfikaty — ISO 9001:2015 oraz ISO 14001:2015.

Certyfikat GOTS zaświadcza o najwyższej jakości naszych usług w zakresie handlu, sprzedaży detalicznej, dekatyzacji oraz pakowania.
Nasz certyfikat SCOPE potwierdza najlepszą jakość naszych usług w zakresie prania oraz suszenia przemysłowego.

Park maszynowy

Usługi na najwyższym poziomie zapewnia renomowany, innowacyjny oraz profesjonalny sprzęt. W naszej pralni dysponujemy nowoczesnym zapleczem maszyn włoskiego producenta Tonello. Są to urządzenia dostosowane do korzystania z najnowszych technologii prania, dekatyzacji czy maglowania. Maszyny tego typu gwarantują niezawodność, bezpieczeństwo tkanin oraz szeroki zakres możliwości.

Dzięki temu możemy skutecznie oraz terminowo realizować wszystkie nasze usługi. Od prania przemysłowego, przez maglowanie, koloryzowanie, odnawianie tkanin i tekstyliów aż po metkowanie oraz pakowanie odświeżonych i gotowych produktów.

Logistyka i transport

Dysponujemy przestronnymi oraz doskonale wyposażonymi halami produkcyjnymi, oraz magazynami. Obecnie wszystkie usługi świadczone przez naszą firmę są realizowane na powierzchni około 1 500 metrów kwadratowych. Obsługą zamówień zajmują się doświadczeni i kompetentni pracownicy, którzy stawiają sobie za nadrzędny cel terminową realizację zleceń.

W 2006 roku na terenie naszej firmy padł niepobity dotąd rekord – realizacji i wysyłki 330 tysięcy zamówień. Nie skupiamy się jednak na biciu kolejnych granic, a stawiamy na systematyczność, rzetelność oraz punktualność. W przypadku usługi finish łączącej pranie, maglowanie, dekatyzację oraz metkowanie i pakowanie tekstyliów czy tkanin oferujemy także transport.

Innowacyjność

Od początku istnienia naszej firmy stawiamy na rozwój i wprowadzanie nowatorskich rozwiązań. Zależy nam, by nasi klienci docenili najwyższą jakość, którą osiągamy dzięki innowacyjnym technologiom. Pomaga nam w tym wieloletnie doświadczenie. Od lat testujemy różne metody w zakresie dekatyzacji, prania wodnego i enzymatycznego w szczególności jeansu, bawełny, poliamidu, lnu czy wiskozy.

Opracowaliśmy własne sposoby prania, dbając o bezpieczeństwo i jakość tkanin oraz tekstyliów. Korzystamy nie tylko z nowoczesnych maszyn włoskiej produkcji, ale stosujemy również renomowane w branży środki piorące, które nie niszczą materiałów, a wręcz przeciwnie – przywracają im dawny blask.

Oferujemy możliwość wypożyczenia bielizny hotelowej za pomocą specjalnego, nowoczesnego systemu. Używamy innowacyjnych metod prania, maglowania, dekatyzacji, a nawet metkowania i pakowania. Pozwala nam to obsługiwać coraz większą liczbę klientów, nie tracąc przy tym na jakości. Skracamy czas realizacji zamówienia, gwarantującą fachowe podejście, terminowość i pomoc przy wyborze optymalnej metody odświeżania tkanin.

TFP Żywiec - Pralnia przemysłowa - O firmie - Innowacyjność

RODO

Dbamy o ochronę danych osobowych klientów naszej firmy. Wszystkie informacje gromadzimy, przetwarzamy oraz przechowujemy zgodnie z wymogami, oraz najnowszymi przepisami. Poniżej można zapoznać się z dokumentami dotyczącymi prowadzonej przez nas polityki prywatności oraz znaleźć informacje na temat zbieranych danych (cookies).