TFP Żywiec - Pralnia przemysłowa - Produkcja i przemysł

Produkcja i przemysł

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w firmach specjalizujących się w produkcji i przemyśle czyszczenie odzieży roboczej oraz produktów tekstylnych to konieczność. Zajmujemy się praniem oraz maglowaniem przemysłowym wyprodukowanych materiałów, oraz odzieży roboczej. Oferujemy także usługę elektronicznego tagowania produktów.

Można liczyć na nasze doświadczenie, najlepsze maszyny oraz najwyższej jakości środki piorące. Dbamy o terminową realizację usług, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów. Gotowe materiały możemy dostarczyć na adres przedsiębiorstwa lub jego kontrahentów.

Posiadamy prawie 30-letnie doświadczenie. W tym czasie wypróbowaliśmy wiele metod, narzędzi i technologii dotyczących prania, maglowania oraz wykańczania. Dzięki temu opracowaliśmy nowatorskie rozwiązania, z których korzystamy do dziś. Gwarantujemy najwyższą jakość oraz solidność. Stosujemy najlepsze środki piorące renomowanych firm. Zlecenia realizujemy przy wykorzystaniu sprawdzonych maszyn włoskiej produkcji.

Współpracujemy z wieloma firmami z branży produkcyjnej oraz przemysłowej. Dzięki temu mamy wypracowane sprawdzone metody działania. Oferujemy profesjonalne pranie oraz maglowanie przemysłowe. Serwisujemy odzież roboczą, pozbywając się trudnych zabrudzeń i plam. Zajmujemy się także elektronicznym tagowaniem ubrań i produktów.

Każdą naszą usługę dopasowujemy indywidualnie do potrzeb danej firmy czy danego przedsiębiorstwa. Podpowiemy, na co szczególnie zwrócić uwagę. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i dopasują metodę czyszczenia, prania oraz maglowania. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz korzystne rabaty.

TFP Żywiec - Pralnia przemysłowa

Doświadczenie

Od prawie 30 lat zajmujemy się praniem i maglowaniem. Opracowaliśmy własne metody czyszczenia i odświeżenia, zachowując bezpieczeństwo i jakość tkanin.

TFP Żywiec - Pralnia przemysłowa

Transport

Posiadamy flotę własnych pojazdów dostawczych. Zapewniamy dowiezienie wypranych i wyprasowanych produktów pod wskazany adres.

TFP Żywiec - Pralnia przemysłowa

ISO 9001 & ISO 14001 & GOTS

Posiadamy certyfikaty potwierdzające najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i terminowość.

TFP Żywiec - Pralnia przemysłowa

Innowacyjność

Korzystamy z najnowocześniejszych maszyn włoskiej produkcji, wykorzystujemy renomowane środki piorące. Stawiamy na ciągły rozwój naszej oferty i usług.

Poznaj usługi TFP w branży produkcyjnej i przemysłowej

Wyczyścimy gotowe materiały, poddamy je dekatyzacji. Dzięki temu można pozbyć się zabrudzeń powstałych w czasie produkcji oraz transportu. Oferujemy pranie wodne oraz enzymatyczne. Pomagamy w dobraniu najlepszej metody czyszczenia. Usuwamy nawet najtrudniejsze plamy oraz zabrudzenia, dbając o zachowanie wysokiej jakości materiałów.

Więcej

Wyprane tekstylia oraz materiały poddajemy maglowaniu. Dzięki temu zyskują one świeżość, są gładkie i gotowe do wysyłki. Posiadamy maglownice najlepszej jakości, które gwarantują pozbycie się wszelkich zagnieceń, zmarszczeń oraz niechcianych fałd. Produkty po maglowaniu nadają się do spakowania, metkowania oraz wysłania.

Więcej

Ubrania, w których pracownicy wykonują swoje codzienne obowiązki, często się brudzą. Są też narażone na kontakt z różnymi szkodliwymi substancjami. Dbamy o to, by odzież robocza wyglądała jak nowa. Poddajemy ją praniu przemysłowemu, dzięki czemu usuwamy najtrudniejsze plamy. Ubrania zostaną także wyprasowane oraz wysłane do firmy.

Więcej

Zajmujemy się także przytwierdzaniem metek do gotowych produktów. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii informacje o materiałach, sposobie użytkowania oraz czyszczenia zostaną otagowane w sposób bezdotykowy, za pomocą specjalnego chipa. Całość nie spowoduje zniszczenia tekstyliów, będzie wyglądać profesjonalnie i estetycznie.

Więcej

Pozostałe usługi TFP w innych branżach

Finish

TFP Żywiec - Pralnia przemysłowa

Producentom konfekcji oraz tekstyliów oferujemy wykończenie materiałów. Dzięki różnorodności naszych usług możemy zagwarantować kompleksowy finish.

Leasing
Bielizny Hotelowej

Leasing Bielizny Hotelowej - TFP Żywiec - Pralnia Przemysłowa

By zagwarantować pościele, ręczniki i szlafroki na najwyższym poziomie, warto skorzystać z naszej oferty. Wypożyczamy bieliznę hotelową – elegancką, ekskluzywną, z materiałów najlepszej jakości.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera